.    .
 
Nawigacja:  Strona główna - Dla uczniów - Zmiany w planie
ZMIANY W PLANIE

 

sroda 30.11.2022

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

A.Gajewska

1

WF

1

WF

1

Mindfulness

1

PRZYR

1

J.Sędzicka

2

WF

2

WF

2

WF

2

ANG

2

A.Barańska

3

ANG

3

EW

3

WF

3

POL

3

M.Posselt

4

EW

4

EW

4

EW

4

WF

4

M.Sobczyk

5

EW

5

EW*

5

EW

5

WF

5

M.Sobczyk

6

SZACHY

 

 

 

ANG*

 

INF20

6

M.Komorowska

7

 

SZACHY

7

 

Świetlica: 12:00–17:00 J. Krupa 13:00 – 16:00 K. Skiba

8

 

9

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIETRO I

E. Podciechowska od 7:15

0

 

0

 

0

 

0

 

0

A.Kowalska od 7:45

1

MAT AB

1

GEOG6

1

MAT20

1

 

1

A.Gajewska

2

ANG

2

BIOL2

2

MAT20

2

FIL

2

J. Sędzicka

3

HIS

3

STary Młyn

JS/AG
wyjście o godz. 10.05

3

BIOL2

3

FIZ1

3

M.Włodarczyk-Godlewska

4

WF

4

4

ANG

4

POL2

4

M.Szymańska

5

WF

5

5

GEOG6

5

POL2

5

D.Szymański

6

 

6

WF

6

WF

6

MAT4 KS

6

D.Szymański

7

 

7

WF

7

WF

7

INF20

7

 

8

 

8

WF

8

WF

8

 

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIETRO II

A.Kruszynska

1

GEOG2

1

 

 

 

 

 

1

A.Czernek

2

HIS6

2

 

2

GEOG1

 

 

2

E.Szymańska

3

ANG6

3

ANG fakultet

3

ANG3

 

 

3

K.Krysztofiak

4

FIZ1

4

ANG

4

ANG3

 

 

4

M.Komorowska

5

POL9

5

GW1

5

 

 

 

5

M.Włodarczyk-Godlewska

6

POL9

6

HIS6

6

 

 

 

6

A.Czernek

7

 

7

HIS6

7

 

 

 

7

K.Krysztofiak

8

 

8

INF20

8

 

 

 

8

 

Wtorek 29.11.2022

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

D.Mielczarek

1

EW

1

EW

1

EW

1

MAT MS

1

A.Palmowska

2

EW

2

EW

2

EW

2

POL

2

A.Palmowska

3

EW

3

EW

3

EW

3

ANG

3

A.Gajewska

4

EW

4

EW

4

EW

4

HIS

4

A.Grala

5

 

5

ANG*

5

ANG

5

PRZYR

5

A.Grala

6

 

6

k. przyrodnicze

6

 

6

A.Gajewska

7

k. przyrodnicze

7

 

7

 

7

E.Palmowska

 

 

 

 

 

Świetlica: 12:00–17:00 J. Krupa 13:00 – 16:00 K. Skiba

 

 

 

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIĘTRO I

M. Jezierska od 7:15

M. Szymańska

1

NIEM

1

FIZ1

1

ANG7/20

1

POL6

1

M.Skolimowska

2

MAT AB

2

CHEM1

2

ANG7/20

2

NIEM9

2

M.Skolimowska

3

ANG

3

NIEM9

3

GW6

3

CHEM1

3

M.Włodarczyk-Godlewska

4

PLAS

4

POL6

4

FIZ2

4

ANG3

4

E.Szymańska

5

GEOG

5

POL6

5

NIEM9

5

EDB2

5

A.Czernek

6

 

6

ANG20

6

POL6

6

 

6

M.Włodarczyk-Godlewska

7

 

7

k. ANG

7

POL*6

7

 

7

 

8

 

8

 

8

 

8

 

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIĘTRO II

M. Goss

1

POL9

1

 

1

GEOG2

 

 

1

M.Goss

2

GEOG2

2

ANG*4

2

POL3

 

 

2

R.Jagodzińska-Falk

3

BIOL2

3

FIZ4

3

POL3

 

 

3

A.Czernek

4

MAT4 AB

4

NIEM9

4

CHEM1

 

 

4

A.Barańska

5

CHEM1

5

ANG fakultet

5

ANG3

 

 

5

A.Barańska

6

ANG9

6

 

6

ANG3

 

 

6

M.Sobczyk

7

ANG9

7

 

7

 

 

 

7

M.Sobczyk

8

 

8

 

8

 

 

 

8

 

 

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

E.Gembka

1

ANG

1

ANG

1

EW

1

Muz

1

A.Palmowska

2

EW

2

EW

2

EW

2

Mat

2

A.Palmowska

3

EW

3

EW

3

EW

3

ANG

3

K.Skiba

4

EW

4

EW

4

ANG

4

GW

4

A.Kowalska

5

EW

5

EW

5

 

5

POL

5

M. Posselt

 

kółko plastyczne M.Komorowska

6

NIEM

6

A.Kruszyńska

 

 

 

 

 

Kółko matematyczne20

7

M.Sobczyk

Świetlica: 12:00–17:00 J. Krupa 13:00 – 16:00 K. Skiba

8

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIĘTRO I

M.Goss od 7:15

A.Czernek od 7:45

1

Mat

1

MAT4

1

 

1

HIS2

1

M.Włodarczyk-Gogdlewska

2

Muz

2

POL6

2

ANG3/7

2

GEOG2

2

M.Sobierajska

3

ANG

3

MUZ20

3

WOS9

3

POL6

3

M.Włodarczyk-Godlewska

4

HIS

4

ANG20

4

NIEM9

4

HIT6

4

M. Sobczyk

5

GW

5

MAT4

5

MAT2

5

NIEM9

5

E.Szymańska

6

INF20

6

HIS6

6

MAT2

6

WF

6

D.Szymański

 

 

7

 

7

 

7

WF

7

 

 

 

8

 

8

 

8

WF

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIĘTRO II

L.Leśniewicz

1

PP9

1

 

1

NIEM3

 

 

1

M.Goss

2

WOS9

2

MAT4

2

HIS1

 

 

2

E.Szymańska

3

NIEM3

3

HIS1

3

GEOG2

 

 

3

L.Leśniewicz

4

MAT4

4

GEOG2

4

ANG3

 

 

4

K.Krysztofiak

5

HIS6

5

ANG1

5

ANG3

 

 

5

A.Czernek

6

WF

6

WF

6

WF

 

 

6

M.Komorowska

7

WF

7

WF

7

WF

 

 

7

 

8

WF

 

WF

 

WF

 

 

8

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Społecznych 2009 - 2022