.    .
 
Nawigacja:  Strona główna - Dokumenty - Liceum - Plan lekcji
PLAN LEKCJI
Plan stały od 19.09. 2022 r.

PONIEDZIAŁEK

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

E.G

1

ANG

1

ANG

1

EW

1

Muz

1

A.Pa

2

EW

2

EW

2

EW

2

Mat

2

A.Pa

3

EW

3

EW

3

EW

3

ANG

3

A.C

4

EW

4

EW

4

ANG

4

GW

4

A.C

5

EW

5

EW

5

 

5

POL

5

M. Pos

 

kółko plastyczne M.Komorowska

6

NIEM

6

A.Kru

 

 

 

 

 

Kółko matematyczne20

7

 

Świetlica: 12:00–17:00 J. Krupa 13:00 – 16:00 K. Skiba

8

M.Mi

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIĘTRO I

M.Go od 7:15

M.M od 7:45

1

Mat

1

MAT4

1

 

1

HIS2

1

E.Ge

2

Muz

2

POL6

2

ANG3/7

2

GEOG2

2

M.Sob

3

ANG

3

MUZ20

3

WOS9

3

POL6

3

M.Wł

4

HIS

4

ANG20

4

NIEM9

4

HIT6

4

E.S

5

GW

5

GW4

5

MAT2

5

NIEM9

5

D.S

6

INF20

6

HIS6

6

MAT2

6

WF

6

D.S

 

 

7

 

7

k. SZACHY

7

WF

7

 

 

 

8

 

8

 

8

WF

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIĘTRO II

L.L

1

PP9

1

 

1

NIEM3

 

 

1

M.Go

2

WOS9

2

MAT4

2

HIS1

 

 

2

E.S

3

NIEM3

3

HIS1

3

GEOG2

 

 

3

L.L

4

MAT4

4

GEOG2

4

ANG3

 

 

4

K.K

5

HIS6

5

ANG1

5

ANG3

 

 

5

A.B

6

WF

6

WF

6

WF

 

 

6

 

7

WF

7

WF

7

WF

 

 

7

 

8

WF

 

WF

 

WF

 

 

8

 

9

REL1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

D.M

1

EW

1

EW

1

EW

1

MAT

1

A.Pa

2

EW

2

EW

2

EW

2

POL

2

A.Pa

3

EW

3

EW

3

EW

3

ANG

3

A.Ga

4

EW

4

EW

4

EW

4

HIS

4

A.Gr

5

 

5

ANG*

5

ANG

5

PRZYR

5

A.Gr

6

 

6

k. przyrodnicze

6

 

6

E.Pa

7

k. przyrodnicze

7

 

7

 

7

E.Pa

 

 

 

 

 

Świetlica: 12:00–17:00 J. Krupa 13:00 – 16:00 K. Skiba

 

 

 

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIĘTRO I

M. Je od 7:15

M. M

1

NIEM

1

FIZ1

1

ANG7/20

1

POL6

1

M.Sobi

2

MAT

2

CHEM1

2

ANG7/20

2

NIEM9

2

M.Sobi

3

ANG

3

NIEM9

3

GW6

3

CHEM1

3

M.Sko

4

PLAS

4

POL6

4

FIZ2

4

ANG3

4

E.S

5

GEOG

5

POL6

5

NIEM9

5

EDB2

5

A.C

6

 

6

ANG20

6

POL6

6

MAT4

6

M.Wł

7

 

7

k. ANG
MATplus

7

POL*6

7

 

7

 

8

 

8

 

8

 

8

 

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIĘTRO II

M. Go

1

POL9

1

 

1

GEOG2

 

 

1

M.Go

2

GEOG2

2

ANG*4

2

POL3

 

 

2

R.J

3

BIOL2

3

FIZ4

3

POL3

 

 

3

A.C

4

MAT4

4

NIEM9

4

CHEM1

 

 

4

K.K

5

CHEM1

5

MAT4

5

ANG3

 

 

5

K.K

6

ANG9

6

POL1

6

ANG3

 

 

6

M.Sobc

7

ANG9

7

POL*1

7

POL*1

 

 

7

M.Sobc

8

 

8

 

8

 

 

 

8

 

 

 


 

ŚRODA

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

A.Gaj

1

WF

1

WF

1

Mindfulness

1

PRZYR

1

E.Pa

2

WF

2

WF

2

WF

2

ANG

2

A.Pa

3

ANG

3

EW

3

WF

3

POL

3

M.Pos

4

EW

4

EW

4

EW

4

WF

4

M.Sobc

5

EW

5

EW*

5

EW

5

WF

5

M.Sobc

6

SZACHY

 

 

 

ANG*

 

INF20

6

M.Kom

7

 

SZACHY

7

 

Świetlica: 12:00–17:00 J. Krupa 13:00 – 16:00 K. Skiba

8

 

9

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIETRO I

E. Pod od 7:15

0

MATplus

0

 

0

 

0

 

0

A.C od 7:45

1

MAT

1

GEOG6

1

MAT20

1

FIL3

1

J. S

2

ANG

2

BIOL2

2

MAT20

2

MAT4

2

J. Sę

3

HIS

3

MAT4

3

BIOL2

3

FIZ1

3

M.Wł

4

WF

4

HIS6

4

ANG7/20

4

POL2

4

M.Szy

5

WF

5

INF20

5

GEOG6

5

POL2

5

D.S

6

 

6

WF

6

WF

6

MAT4

6

D.S

7

 

7

WF

7

WF

7

INF20

7

 

8

 

8

WF

8

WF

8

 

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIETRO II

A.Kru

1

GEOG2

1

POL*1

1

POL*1

 

 

1

A.C

2

HIS6

2

POL9

2

GEOG1

 

 

2

E.Pa

3

ANG6

3

POL9

3

ANG3

 

 

3

K.K

4

FIZ1

4

MAT4

4

ANG3

 

 

4

E.S

5

POL9

5

GW1

5

MAT4

 

 

5

J.Pił

6

POL9

6

HIS6

6

 

 

 

6

A.C

7

MAT4

7

HIS6

7

 

 

 

7

K.K

8

 

8

INF20

8

 

 

 

8

 

 


 

CZWARTEK

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

D. M

1

REL

1

Mindfulness

1

ANG

1

MAT

1

A.Ko

2

Mindfulness

2

EW

2

REL/etyka

2

ANG

2

D.M

3

EW

3

EW

3

EW

3

PLAS

3

A.Ko

4

EW

4

REL

4

EW

4

POL

4

A.Gaj

5

 

5

ANG

5

EW*

5

 

5

A.Gaj

6

Kółko teatralno-artystyczne M. Nyczaj-Zajt

6

M.Sobc

7

 

 

 

7

k. informatyczne D.Szymański20

7

M.Sobc

 

 

 

8

 

Świetlica: 12:00 – 13:00 M. Skolimowska-Miaziarz 13:00 – 16:00 M. Szymańska
14:00–17:00 M. Nyczaj-Zajt

 

 

 

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIĘTRO I

A.Ko od 7:15

M.Ol od 7:45

1

POL

1

CHEM20

1

FIZ1

1

 

1

A.B

2

ANG

2

FIZ1

2

HIST6

2

MAT4

2

E.S

3

REL

3

ANG20

3

CHEM4

3

HIST6

3

M.Wł

4

POL

4

PLAS20

4

MAT6

4

BIOL2

4

M.Sko

5

POL

5

MAT4

5

MAT6

5

GW2

5

D.S

6

BIOL

6

MAT4

6

POL1

6

K. INF20

6

D.S

7

 

7

BIOL2

7

POL1

7

 

7

 

8

 

8

 

8

INF20

8

 

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIĘTRO II

K.K

1

 

1

BIOL2

1

MAT4

 

 

1

A.Gr

2

CHEM9

2

BIOL2

2

POL3

 

 

2

A.Gr

3

ANG9

3

FIZ1

3

POL3

 

 

3

R.J.

4

ANG9

4

CHEM1

4

MAT4

 

 

4

A.Kru

5

INF20

5

HIS6

5

ANG3

 

 

5

J. S

6

POL9

6

HIS6

6

ANG3

 

 

6

K.K

7

 

7

 

7

 

 

 

7

 

8

 

8

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

PIĄTEK

 

Klasa 119

 

Klasa 213

 

Klasa 315

 

Klasa 417

 

PARTER

M.Ol

1

EW

1

ANG

1

EW

1

MAT

1

J.Pił

2

EW

2

EW

2

EW

2

REL/etyka

2

A.Gr

3

ANG

3

EW

3

REL

3

Mindfulness

3

M.Pos

4

EW

4

EW

4

EW

4

BAS

4

M.Wł

5

BAS

5

BAS

5

EW

5

BAS

5

M.Wł

6

 

6

 

6

BAS

6

POL

6

A.Gaj

 

7

TECH20

7

A.Gaj

Świetlica: 12:00 – 17:00 M. Nyczaj-Zajt 13:00 -14:00 A. Kowalczyk 14:00-16:00 A.Czernek

8

 

 

 

Klasa 518

 

Klasa 7

 

Klasa 8

 

Klasa 1lo

 

PIĘTRO I

K.Sk od 7:15

 

1

POL

1

POL20

1

REL

1

HIT3

1

M.Sobi

2

MAT

2

POL20

2

WOS6

2

ANG

2

A.B

3

POL

3

NIEM9

3

CHEM1

3

ANG3

3

M.Ol

4

BAS

4

REL/ETYKA20/sw

4

EDB2

4

HIS

4

A.B

5

BAS

5

GEOG6

5

POL20

5

BIOL2

5

 

6

TECH20

6

ANG20

6

HIS6

6

BIOL2

6

 

7

 

7

BAS

7

BAS

7

 

7

 

8

 

8

 

8

 

8

 

8

 

 

 

Klasa 2lo

 

Klasa 3lo

 

Klasa 4lo

 

 

 

PIĘTRO II

L.L

1

POL2

1

POL4

1

 

 

 

1

M.Go

2

POL2

2

NIEM9

2

CHEM1

 

 

2

A.C

3

MAT4

3

PP6

3

HIS9

 

 

3

E.S

4

MAT4

4

ANG1

4

NIEM9

 

 

4

M.Sko

5

NIEM9

5

ANG1

5

MAT4

 

 

5

K.K

6

GW9

6

MAT4

6

 

 

 

6

J.S

7

BIOL2

7

MAT4

7

 

 

 

7

K.K

8

 

8

BIOL2

8

 

 

 

8

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Społecznych 2009 - 2022