.    .
 
Kartka do świętego Mikołaja!
          Zapraszam do udziału w międzyszkolnym konkursie świątecznym na kartkę do św. Mikołaja w języku niemieckim, poniżej zamieszczam regulamin konkursu.
Marta Goss

Regulamin międzyszkolnego konkursu

językowo-plastycznego

,,Na najpiękniejszą kartkę do Świętego Mikołaja w języku niemieckim’’

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas radości, miłości, wspólnego kolędowania. Ze świętami związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysłanie kartek do Świętego Mikołaja. Najpiękniejsze z nich to te własnoręcznie wykonane, ozdobione różnymi technikami. Tym razem proszę o kartkę w języku niemieckim!!!

Organizatorem konkursu językowo-plastycznego jest pani Marta Goss, nauczycielka języka niemieckiego w I Społecznej Szkole Podstawowej TPZ w Zgierzu.

Celem konkursu jest szeroko pojęta edukacja językowa i plastyczna.

Konkurs ma także sprzyjać pobudzeniu wyobraźni oraz kultywowaniu tradycji w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a także wyrażaniu uczuć i marzeń związanych ze świętami w języku niemieckim.

1.  Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów naszej placówki i innych zaproszonych przez nas szkół, łącznie będą w nim brali udział uczniowie pięciu szkół podstawowych. Będzie oceniany w następujących kategoriach:

  • Klasy IV-VI
  • Klasy VII-VIII

 

2.  Format pracy:

Wymiary 9 na 13 lub 15 na 21 – technika dowolna.

Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.

3.  Ocena
-  staranność i pomysłowość wykonania, 
-  atrakcyjność plastyczna pracy,

-  poprawność językowa – ważne!!!.

4.  Termin nadsyłania prac – 11 XII 2020 r. (na adres I Społeczna Szkoła Podstawowa TPZ, 95-100 Zgierz, ul. Leśmiana 1 B z dopiskiem na kopercie „Kartka w języku niemieckim do Świętego Mikołaja”).

5.  Kartki z tekstem nie podpisujemy (dane uczestnika konkursu oraz nazwę szkoły dołączmy do koperty!!!)

6.  Dla zwycięzców konkursu oraz uczniów wyróżnionych prac przewidywane są nagrody rzeczowe w poszczególnych kategoriach.

Serdecznie zapraszamy  chętnych uczniów, z niecierpliwością czekamy na Wasze pomysły.

 Marta Goss

 

 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Społecznych 2009 - 2021