.    .
 
Wyniki konkursu plastycznego

Podajemy informację dotyczącą wyników konkursu plastycznego "Portret Pluszowego Misia"

 

 

Miejsce I grupa wiekowa 5 latków:

Blanka Walczyńska Miejskie Przedszkole nr 9 w Zgierzu

Antoni Godek Oddział przedszkolny „Pszczółki” w Szkole Podstawowej nr 4 w Zgierzu

Miejsce II grupa wiekowa 5 latków:

Zuzanna Jaworska Miejskie Przedszkole nr 7 w Zgierzu

Miejsce III grupa wiekowa 5 latków:

Dominik Poremba Miejskie Przedszkole nr 2 w Zgierzu

 

Miejsce I grupa wiekowa 6 latków:

Pola Antczak Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu

Miejsce II grupa wiekowa 6 latków:

Amelia Kozłowska Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Amelia Florczak Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Besiekierzu Rudnym

Miejsce III grupa wiekowa 6 latków:

Zofia Wojciechowska Oddział Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 8 w Zgierzu

Jan Durasik Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

 

Wyróżnienia grupa 5 latków:

Aleksandra Chajdas Miejskie Przedszkole nr 4 w Ozorkowie

Helena Milczarek Miejskie Przedszkole nr 9 w Zgierzu

Ada Łuczak Miejskie Przedszkole nr 4 w Ozorkowie

Maja Śmiechowska Miejskie Przedszkole nr 4 w Ozorkowie

Natan Matczak Miejskie Przedszkole nr 2 w Zgierzu

Gabrysia Cieślak Miejskie Przedszkole nr 4 w Ozorkowie

Emilia Drozdalska Miejskie Przedszkole nr  10 w Zgierzu

 

Wyróżnienia grupa 6latków:

Maria Prażuch Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach

Nicola Zmudowska Niepubliczne Przedszkole „U Aniołów”

Julia Kowalewska Miejskie Przedszkole nr 3 w Ozorkowie

Aleksandra Silska Miejskie Przedszkole nr 3 w Ozorkowie

Alicja Kaczmarek Miejskie Przedszkole nr 6 w Zgierzu

Anna Chojnacka Miejskie Przedszkole nr 4 w Ozorkowie

Wojciech SamolikSzkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Zgierzu

Nikola Sędzicka Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Nina Kolasa Miejskie Przedszkole nr 4 w Ozorkowie

Lena Szymajda Publiczne Przedszkole nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim

Aleksandra Kaletka Publiczne Przedszkole nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim

Szymon Marchwiak Miejskie Przedszkole nr 10 w Zgierzu

Jasio Bartoszek Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu

Weronika Kaczmarek Miejskie Przedszkole nr 2 w Zgierzu

 

Wyróżnienia w kategorii prace przestrzenna:

Emil Kmirta Akademia Uśmiechu w Zgierz

Florentyna Smolarek Publiczne Przedszkole nr 5 Aleksandrowie w Łódzkim

Zuzanna Olszewska Publiczne Przedszkole nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim

Anna Janiak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach

Wiktoria Sobczak Miejskie Przedszkole nr 3 w Ozorkowie

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu a przede wszystkim laureatom.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Społecznych 2009 - 2021