.    .
 
DYREKCJA

Dyrektorzy Szkoły

01.09.1990 –1.12.1990       WŁADYSŁAW BARAŃSKI
12.12.1990 –31.03.1991     MARZENNA  GRUSZECKA
01.04.1991 –31.08.1993     TOMASZ  OSADOWSKI
01.09.1993 –31.08.1995     PIOTR  WIDULIŃSKI
  ZDZISŁAW OSETEK (Z-ca)
01.09.1995 –31.08.2000                    GRZEGORZ  SZKODA
do 31. 08. 2004 ZDZISŁAW OSETEK (Z-ca)
01.09.2000 - 31.08.2019
LIDIA  LEŚNIEWICZ
01.09.2019 - 31.08.2021
ANNA  URBANEK
01.09.2021 - obecnie GRZEGORZ LEŚNIEWICZ
01.09.2021 - obecnie IWONA TROJAK-WOJTCZAK (Wicedyrektor)



 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Społecznych 2009 - 2021